Мера приходилось для вас бачити світлини давнего міста, порівнювати їх з тим, що споглядаєте щодня? Ваше бачення главного проекту забудови Тернополя никак не страждає від порівняльного аналізу? Мера хотілося б для вас бачити своє місто саме подобным, яким воно є сьогодні? Яким постає у вашій уяві Тернопіль років из-за 10?.. екскурсії Тернополем. Територія нашого міста река заселена вже в Х тисс. вплоть до н. е. Эта якщо говорити относительно "поліс" (місто в його сучасному розумінні), в таком случае історію слід розпочати з давньоруського укріплення Сопільче, яке було зруйноване під время зимового путешествию Бату вплоть до Карпат (1240-1241 рр.). Посредством деякий время воно відродилось, а з 1349, млекопитающее і весь Західна Украіна, потрапило під владу Речі Посполитої 1540 р. Сигізмунд І видав Яну Тарновському грамоту в володіння територією сучасного обласного середине і його околиць з умовою спорудження замку в урочищі Сопільче (мера Топільче), який мав охороняти південно-східні кордони королівства від набігів татар. Спорудження замку тривало близько 8 років. Від міста він був відділений глибоким высохшим ровом і обнесений земляним массой. Согласно местностях височіли муровані вежі з бійницями. Потрапити вплоть до замку можна було посредством підйомний міст і шаман'яну браму. Злее в початку XIX ст. дворянин Коритовський переробив дворец під палац, с целью чого були знесені укріплення, вежі і брами, а будівля - оточена звичайним город. У 1843 р. останній власник Тернополя Є. М. Туркул передав дворец місту, і його використовували під казарми. Спалений 1917 р. під время І світової, дворец довго перебував у руїнах. 1951 р. його було відреставровано. Сьогодні дворец розташований у західній частині міста, надо озером. Центральний триповерховий блок-корпус з'єднує 2 бокові крила, нижчі в сверху. Східний сторона, повернутий вплоть до міста, також в сверху нижчий від західного. Фортеця споруджена з знаменитых блоків тесанного черепашника. Товщина стін біля цоколя - від 2 вплоть до 4,5 м. - розповідає ternopil.eu

У 1548 р., посредством 8 років після закладення замку, Тернопіль отримав Магдебурзьке возможность, згідно з яким місту побилися деякі привілеї. Мешканців заохочували вплоть до зведення власних садиб. Розмір будинків никак не виноват був перевищувати ДЕСЯТИ,5 в 23,5м. Вплоть до кожної будівлі прилягав більший или менший земельний наділ. Будинок і городок складали неподільну власність і никак не имели возможность бути проданими окремо.

Церкву Різдва зводили від ПЯТНАДЦАТИ червня 1602 р. вплоть до 4 серпня 1608 р. під наглядом муляра Леонтія. Спочатку споруда река не слишком велика из-за розмірами і одноярусна. Згодом був добудований другий уровень эта дві півкруглі вежі. В початку XX ст. з південного боку добудовано службові приміщення, пошкоджені під время Другої світової війни. Церкву було відновлено в 1956 р. В результаті реставрації змінилася модель купола. Церква прямокутна, трьохапсидна, з високо розташованими вікнами-бійницями, товщиною стін вплоть до 2 м, що дозволяє зарахувати її вплоть до храмів оборонного виду. В поч. 16 ст. (из-за іншими даними, у ПЯТНАДЦАТИ ст.) в підвалинах стародавнього храму, історія якого сягає часів Даниил Галицького, река зведена Воздвиженська церква, или церква Чесного хреста. Споруда складається з храма і масивної дзвіниці, прибудованої з заходу 1627 р. її стіни складені з естественного каменю-пісковику. Церква, яку ще називають "церква надо ставом", незначительна оборонне значення. 1831 р. під время великої пожежі згоріла її покрівля. Надо входом в холм'яній плиті текстов'янською в'яззю висічено напис, що підтверджує дату закінчення будівництва дзвіниці - 28 липня 1627 р. Під время обох воєн церква река пошкоджена. Відреставрована в 1959 р.

У XVI столітті Тернопіль займав невелику територію. Місто охороняли Шевська, Кушнірська вежі эта Шаман'янецька дебаркадер. Одновременно із замком, синагогою, церквою Різдва эта Воздвиженським храмом вони вступали у фортифікаційну концепцию давнього Тернополя.«    Февраль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29 
+

Сколько Вам лет

5-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-35
35-40
40+


Показать все опросы