Починаючи читати «Одкровення про щеплення від педіатра-невролога, яка працювала лікарем педіатром в дитячому саду і прищеплювала дітей», я очікував побачити трагічні історії з дітьми, яких прищеплював сам автор - доктор Ємельянова, і у яких розвинулися тяжкі наслідки. Нічого схожого я не прочитав - жодного конкретного випадку автор не наводить, хіба що випадок дитини, яка померла через 3 дні після щеплення. Як лікар, вона повинна була б розповісти, до якого висновку про причини смерті в кінці кінців прийшла комісія. Адже всі випадки побічних явищ після щеплень ретельно розглядаються комісійно, так що жоден з них не залишається розслідуваних - особливо в наш час, коли противники вакцинації шукають будь-якого приводу очорнити щеплення - детальніше на khmelnytsky.com.ua

Так ось, раптова смерть немовлят - це усталений діагноз. У віці 2-4 місяців життя раптово вмирають діти, як отримали, так, частіше не отримали щеплення. Педіатр, тим більше зі стажем, повинен знати, що раптова смерть немовлят - це друга за частотою причина постнеонатальной дитячої смертності. А також і те, що з відомих причин на першому місці стоять куріння батьків, сон немовляти на животі, сон в одному ліжку з матір'ю. Ось про це варто попередити батьків. А від введення АКДС померти просто неможливо, за 3 дні ця інактивована вакцина навіть ще не почне діяти на імунну систему.

- Крім голослівності заяв, відсутності фактів, які особливості матеріалу Ви б ще відзначили?

Це некомпетентність. Автор не пише, де і скільки вона вчилася на невропатолога, після того як припинила працювати в дитячому садку. Не думаю, що підготовка була серйозною. Вона, наприклад, вказує: «Відомо, що прихована чи явна патологія нервової системи після вакцинації може маніфестувати у вигляді судомної готовності. Тобто, вакцинація може провокувати епілепсію (описане ускладнення на вакцинацію) ».

Я нагадаю, що епілептичний припадок у хворого на епілепсію набагато частіше викликає миготіння екрану телевізора, ніж больові відчуття, пов'язані з щепленням. Може заборонити телевізор? Так, у невеликої частини дітей підвищення температури після введення вакцини може викликати фебрильні судоми. Але ж і вони у 99 дітей з 100 бувають при розвитку інфекції. До того ж, лікар-невропатолог повинен не розпалювати батьків з цього приводу, а пояснити, що фебрильні судоми доброякісні і нічим дитині не загрожують.

Також автор вказує: «Одного разу на консультації був особливо важкий дитина, де існує загроза по ДЦП (на самом деле-то вже з ДЦП, але такий діагноз йому поставлять після року), я заборонила робити йому вакцинацію, бо на її тлі ДЦП різко прогресує» .

Це її твердження виглядає зовсім дико - ДЦП - вроджене захворювання, дитина народжується з тими або іншими ушкодженнями, які можуть пізніше проявитися руховими або іншими розладами в міру росту дитини (наприклад, нездатність сидіти до 6-8 місяців виявити не можна, як і нездатність ходити до віку 1 року), але ніяк не прогресувати.

Противники вакцинації найчастіше пов'язують з щепленням ураження нервової системи. Я хотів би запропонувати автору покопатися в книгах по неврології і знайти там - серед причин нервових хвороб - щеплення, і розповісти батькам, які це хвороби. Так, ще 10 років тому у дітей з вродженим імунодефіцитом жива поліомієлітної вакцина викликала паралічі (5-8 дітей на рік на всю Росію) - але зараз прищеплюють інактивованою вакциною, так що ці ускладнення зникли.

Що стосується голосінь про те, що щеплення «є серйозною імунобіологічної операцією», це говорилося задовго до м Онищенко; думаю, доктор Ємельянова погодиться зі мною, що, наприклад, вживання в їжу багатьох продуктів, що викликають алергію, - набагато більш часта, ніж щеплення і більш «серйозна імунобіологічна операція», оскільки викликає часом важкі ураження, аж до анафілактичного шоку, з летальним результатом . От би їй роз'яснити батькам, які види їжі краще не давати маленькій дитині.«    Февраль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29 
+

Сколько Вам лет

5-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-35
35-40
40+


Показать все опросы